do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca Holandia na magazynie z elektroniką od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 4 grudnia 2016 21:24

Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na artykuły elektroniczne w hurtowni z Waalwijk. Zatrudnienie na magazynie od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Nr referencyjny: Waalwijk/PL
Lokalizacja: Waalwijk, Holandia
Zarobki: do uzgodnienia
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • oferta dotyczy zatrudnienie na magazynie z elektroniką przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań z użyciem skanera ręcznego
  • inne zadania, np. porządkowe

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • duży zapał
  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii od zaraz

Zapewniamy:

  • minimum 36 godzin pracy w tygodniu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres:

  • i.slominska@pran.eu

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-waalwijk/

ID ogłoszenia: 62458446aa3d4911