10,35 € brutto/h

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz dla par produkcja ciastek, Panningen 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Panningen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 stycznia 2021 01:42

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 w Panningen dla par przy pakowaniu ciastek z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Panningen.

Wynagrodzenie: 10,35 € brutto na godz. + dodatki zmianowe.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się pakowaniem gotowych już ciastek (wyrobów cukierniczych).

Wymagania:

  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • darmowy transport do Holandii;
  • brak stawek wiekowych;
  • zagwarantowane godziny pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • stałą pracę;
  • dodatek do wynagrodzenia Zorgtoeslag w wysokości 93 € na mc;
  • darmowe posiłki (ciasto, sałatki);
  • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach + dodatki do kosztów zakwaterowania;
  • dojazd do pracy służbowymi samochodami;
  • ubezpieczenie;
  • holenderską umowę o prace;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pracę także dla par;
  • pomoc przy zakładaniu BSN-numeru Sofi;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • asystowanie podczas wizyty u lekarza.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ciastek-panningen,oferta,7816622

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-holandia-praca-w-panningen-pakowanie-ciastek-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 367600054a7a9c7d