10,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz na magazynie z zabawkami Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2017 00:06

Aktualna oferta pracy w Holandii na magazynie hurtowni z zabawkami. Zatrudnienie od zaraz do podjęcia w Venray dla Polaków bez znajomości języka. Umowa zostanie podpisana na minimum 18 tygodni.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Venray, Holandia

Umowa: na minimum 18 tygodni

Obowiązki:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za skanowanie produktów
  • inne zadania na magazynie hurtowni z zabawkami zlecane na bieżąco przez managera

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – język holenderski będzie dodatkowym atutem aczkolwiek nie jest wymagany
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • stałą pracę w Holandii
  • system trójzmianowy
  • atrakcyjne warunki płacowe
  • wsparcie w dopełnianiu spraw formalnych
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski – po uzgodnieniu z pracodawcą
  • odpłatne zamieszkanie i ubezpieczenie
  • pomoc w odzyskaniu nadpłaconego podatku
  • dodatki na wakacje i urlop
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-magazyn-z-zabawkami-venray/

ID ogłoszenia: 94959901d7836aef