14,08 € na godz.

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz produkcja dań gotowych Oss 2023

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 25 lutego 2023 00:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce z Oss dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: 14,08 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac przy linii produkcyjnej;
  • przygotowywanie składników oraz mieszanie;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • przygotowywanie pudełek oraz paczek.

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia na produkcji żywności;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • dyspozycyjność od zaraz na dłużej;
  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z językiem angielskim na poziomie B1.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • program lojalnościowy;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • rekrutację online;
  • zakwaterowanie;
  • zapewnione godziny pracy;
  • transport do/z pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Holandii mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

www.careers-pl-ottoworkforce.icims.com.jobs/23016/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-oss-2023/

ID ogłoszenia: 7963f8f78d840f1