10,90/h € brutto

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz przy pakowaniu ciastek Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Opublikowany: 13 lutego 2020 04:30

Oferta atrakcyjnej pracy w Holandii dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie w piekarni z Bunschoten od zaraz przy pakowaniu ciastek i pieczywa. Pracodawca oferuje zakwaterowanie oraz ubezpieczenie.

Stanowisko: Pracownik piekarni – pakowacz ciastek

Miasto: Bunschoten, Holandia

Stawka godzinowa: 10,90 euro na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace na produkcji przy pakowaniu ciastek oraz pieczywa
  • pracownik kontroluje jakość wyrobów oraz przygotowuje produkty to transportu

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • duża zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz znajomość języka angielskiego
  • zdolność do wykonywania pracy przy taśmie
  • elastyczność, sumienność

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • przejazd do Holandii
  • nieskomplikowany dostęp do profilu pracownika umożliwiający stały nadzór nad dokumentami, rozliczeniami itp.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego z rekruterem, pod numerem:

  • +48 77 545 75 75

Aplikować można również mailowo, na adres:

  • fiacek@covebo.pl

źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001713-pracownik-piekarni/

ID ogłoszenia: 7555e42713e333e8