10,04€/h +dodatki zmianowe

Bez znajomości języka praca Holandia pakowanie kosmetyków od zaraz Ravenstein

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ravenstein
  • Opublikowany: 6 stycznia 2020 02:59

Aktualnie szukamy osób do pakowania kosmetyków w Ravenstein. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla chętnych także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Ravenstein, Holandia

Pensja: 10,04 euro brutto na godzinę pracy + dodatki zmianowe

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie pakowanie oraz rozpakowywanie kosmetyków
  • odpowiednie układanie gotowego artykuły na paletach

Wymagania:

  • wysoka motywacja do podjęcia tej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • przejazdy do pracy autami służbowymi
  • gwarancja pewnych godzin
  • dodatek w postaci zorgtoeslag w wysokości 93 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • na miejscu zorganizowane przyjazne zakwaterowanie zapewnione w pokojach 2 osobowych, niedaleko miejsca zatrudnienia
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • opcja wyjazdu dla par
  • wsparcie przy założeniu BSN, numeru sofi
  • pensję wypłacaną w tygodniówkach
  • asystowanie w trakcie wizyty u lekarza

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń elektronicznie poprzez formularz w źródle.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-kosmetykow-ravenstein,oferta,7271163

ID ogłoszenia: 7485e1245646a1ab

ilość wszystkich wyświetleń: 844, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca Holandia pakowanie kosmetyków od zaraz Ravenstein”

  1. EwaLapczyk1968 na 9 stycznia 2020 @ 13:53

    Witam. Jestem zainteresowana pracą razem z moim partnerem. Mamy doświadczenie na produkcji. Proszę o kontakt 508168549

  2. Witam.jestem zainteresowana ofertą pracy razem z partnerem.Proszę o kontakt 725222529.