10,61 €/h brutto

Bez znajomości języka praca Holandia przy pakowaniu batonów od zaraz w Leerdam 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 8 czerwca 2020 02:21

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Leerdam przy pakowaniu batonów i innych przekąsek. Ogłoszenie pracy w Holandii dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Pensja: 10,61 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Leerdam, Holandia

Obowiązki:

  • zatrudnienie w firmie która zajmuje się produkcją batonów odżywczych i innych przekąsek np. batoników granola, energetycznych, krakersów, grzanek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie produktu, przeprowadzanie kontroli jakości i naklejanie etykiet

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność na dłużej
  • prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • pensję wypłacaną co 4 tygodnie
  • możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym tygodniu w wysokości 150 euro
  • pakiet startowy za darmo w którego skład wchodzi słowniczek, poszewka na pościel i holenderska karta do telefonu
  • łatwy i bezproblemowy dostęp do dokumentów, paska wypłat
  • ubezpieczenie
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • przejazdy w Holandii

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zgłoszenie należy przesłać na adres:

  • szybiak@covebo.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: +48 77 545 75 75

źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001704-pakowanie-batonikow/

ID ogłoszenia: 5535edb9ada5a155