10,35/h euro brutto

Bez znajomości języka praca Holandia przy pakowaniu ciastek od zaraz Panningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Panningen
  • Opublikowany: 2 lipca 2018 00:05

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka i doświadczenia od zaraz w fabryce z Panningen przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie na stanowisku pakowacza ciastek dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz ciastek – oferta dla kobiet i mężczyzn

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Panningen, Holandia

Wynagrodzenie: 10,35 na godzinę pracy euro brutto

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie głównie ciastek gotowych, może zdarzyć się pakowanie warzyw, owoców lub wędlin

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja do podjęcia tej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie oraz częściowe dofinansowanie na pokrycie kosztów
  • bezpłatny przejazd do Holandii
  • brak stawek wiekowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 10,35 euro brutto na godzinę a także dodatki za pracę zmianową
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora
  • opcja podjęcia pracy w Holandii dla par
  • wsparcie w sprawach urzędowych – np. przy założeniu numeru BSN
  • raz na tydzień wypłatę pensji

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 9535b32aebd9088a

ilość wszystkich wyświetleń: 1371, dzisiaj: 1