do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz przy pakowaniu przekąsek w Maastricht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maastricht
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 2 października 2020 13:57

Przy pakowaniu przekąsek na produkcji do podjęcia praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Maastricht dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Maastricht.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował przekąski do pudełek, a także wrzucał produkty do maszyn i układał pudełka na paletach;
  • zadaniem będzie też przeprowadzanie kontroli jakości produktów;
  • wykonywanie drobnych prac porządkowych.

Wymagania:

  • bez znajomości j. niderlandzkiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • dodatki za zmianę popołudniową, która jest płatna 133% oraz za zmianę nocną – 135%;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • bezpłatny transport do pracy;
  • pełne ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • po pierwszym tygodniu pracy możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 150 €;
  • 120 PLN pakietu startowego, który zawiera: poszewkę na pościel, słowniczek polsko-holenderski oraz holenderską kartę do telefonu.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-pakowanie-przekasek-maastricht,oferta,7679334

ID ogłoszenia: 6855f7712f5e8df9