12,06 €/h

Bez znajomości języka praca Holandia pakowanie ciastek od zaraz 2020 w Oosterhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oosterhout
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 31 października 2020 01:16

Pracodawca z Oosterhout szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oosterhout.

Wynagrodzenie: 12,06 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie nakładał składniki na wierzch wyrobów cukierniczych, wkładał ciasta i inne produkty do piekarnika (a także obsługiwał piekarnik);
  • zadaniem będzie też pakowanie i naklejanie etykiet na gotowe produkty;
  • przeprowadzanie kontroli jakości na każdym etapie produkcyjnym;
  • przygotowywanie produktów do wysłania.

Wymagania:

  • bez znajomości j. niderlandzkiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • posiadanie prawa jazdy;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • bez stawki wiekowej;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii;
  • bezpłatny dojazd do pracy w Holandii;
  • ubezpieczenie;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • możliwość wzięcia zaliczki po pierwszym tygodniu w wysokości 150 €;
  • pakiet startowy 120 PLN (poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu, słowniczek polsko-holenderski).

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod adresem e-mail: k.kasztankiewicz@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu:

+48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-012288-pakowanie-slodkich-wypiekow/

ID ogłoszenia: 8215f9c2d748558c