1650 euro brutto/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par na produkcji kosmetyków od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 października 2016 05:21

Producent kosmetyków z Drezna posiada wakaty. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka na produkcji od zaraz przy ustawianiu pustych opakowań na linii produkcyjnej do napełniania.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Drezno, Niemcy
Pensja: 1650 euro brutto miesięcznie
Wakaty: 4

Obowiązki:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na ustawianiu pustych tubek do mechanicznego napełnienia
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność manualna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • mile widziane aplikacje od par
  • wysoka odpowiedzialność
  • dobre zorganizowane

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy podpisanej bez pośredników u niemieckiego pracodawcy
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro od pary lub od singla 150 euro miesięcznie
  • solidne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • szkolenie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy wszystkich do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości należy wpisać: „Pracownik na produkcji kosmetyków, Drezno″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/drezno-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 20357f45452b2703

ilość wszystkich wyświetleń: 752, dzisiaj: 1