do ustalenia

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par na produkcji przy wykładaniu skrzynek plastikowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Schwerte okolice Dortmundu
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Umowa na warunkach niemieckiech, min. rok czasu
  • Opublikowany: 9 października 2017 01:00

Agencja zatrudnienia poszukuje od zaraz pracowników produkcji oraz pary do legalnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy wykładaniu plastikowych skrzynek w Schwerte (okolice Dortmundu).

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Firma PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 12863.

Aktualnie dla naszego Klienta, renomowanego potentata w branży logistycznej, poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

POMOCNIK/ SORTOWANIE TOWARU
Miejsce pracy: Schwerte

Twoje zadania:
OBSŁUGA MASZYNY MYJĄCEJ

obsługa maszyny myjącej plastikowe skrzynki logistyczne
układanie skrzynek na taśmie i na paletach
sprawdzanie stanu technicznego skrzynek
praca w tempie w celu umycia przewidzianej ilości skrzynek – jedną maszynę obsługuje od 4 do 8 osób i jako team należy wywiązać się z wyznaczonych celów.

Dołącz do nas, jeśli:

masz doświadczenie w wykonywaniu prac fizycznych
masz własny samochód na wyjazd (lub jeśli chcesz wyjechać w parze min. 1 samochód na dwie osoby) – warunek konieczny!
posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku – będzie to atutem

A w zamian otrzymasz:

Pomoc Konsultanta PAGUS w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec oraz jego zdalną opiekę podczas zatrudnienia w Niemczech
W pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Ubezpieczenie oraz prawo do świadczeń socjalnych (Kindergeld, czyli świadczenie rodzinne po pół roku nieprzerwanego stosunku pracy w Niemczech);
Terminowo wypłacane wynagrodzenie i płatne nadgodziny;
Zorganizowanie płatnego zakwaterowania na miejscu;
Stawkę gwarantowaną zgodną z niemieckimi standardami;
Pracę na stałe, niezależną od sezonowości;

Prześlij do nas swoje CV na adres: pomocnik@mondi-polska.pl a my skontaktujemy się z Tobą!

ID ogłoszenia: 5559d61bece4e4f

ilość wszystkich wyświetleń: 39, dzisiaj: 2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Mondi2017
  • Zarejestrowany od: 26 września 2017

Inne przedmioty dodane przez Mondi2017

Ostatnie przedmioty dodane przez Mondi2017 »