1800-2600/mc brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy 2018 od zaraz na magazynie sprzętu RTV Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 10 czerwca 2018 22:16

W hurtowni sprzętu RTV z Köln jest wakat na stanowisku magazyniera. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech 2018 bez znajomości języka na magazynie przy zbieraniu zmówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 1800 do 2600 euro brutto miesięcznie – ustalane indywidualnie pod względem doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • praca na nowoczesnym magazynie ze sprzętem RTV
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za dbanie o ład w miejscu pracy, kompletowanie zamówień zgodnie z listą lub skanerem, pakowanie, kontrolę jakości i przygotowywanie do wysyłki
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługiwanie zamówień hurtowych
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • duża samodzielność
  • umiejętność do efektywnej pracy w zespole
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zdolność do pracy w zespole
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • sumienne szkolenie pracownicze
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • początkowo umowę na 3 miesiące próbne a dla najlepszych możliwość przedłużenia
  • opcja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość zdobywania cennego doświadczenia
  • wsparcie przy formalnościach

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Magazyn z RTV, Kolonia 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-magazynie-rtv-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 9755b1ce6a45ec55