1600 euro brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji lodów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 01:41

Praca w Niemczech na produkcji lodów i sorbetów. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz do końca sierpnia 2016 dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Pensja: 1600 euro brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca sierpnia 2016

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się wsparcie produkcyjnym w okresie wzmożonej produkcji wyrobów mrożonych, takich jak lody, torty lodowe czy sorbety
  • zadania polegać będą na przygotowywaniu mieszanek. kontroli jakości, dbaniu o ciągłość produkcyjną

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • dyspozycyjność do końca sierpnia bieżącego roku
  • samodzielność, odpowiedzialność, pracowitość
  • skrupulatność, rzetelność, niezawodność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka motywacja

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu bezpłatnie
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane odpowiednio „Produkcja lodów i sorbetów, imię i nazwisko” należy przesłać pocztą elektroniczną na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-hamburg-bez-jezyka-na-produkcji-lodow/

ID ogłoszenia: 302576489149fa24

ilość wszystkich wyświetleń: 1123, dzisiaj: 1

4 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji lodów Hamburg”

  1. Witam, jestem zainteresowany wraz z koleżanką powyższą ofertą.
    Termin odpowiada jak najbardziej.
    Proszę o kontakt 731368793 lub email wojciech.hawer@wp.pl

  2. PiotrKlaudia na 28 czerwca 2016 @ 07:46

    Witam,
    wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani pracą. Jesteśmy dostępni do początku września. Posiadam certyfikat Goethe Institut na poziomie B1.
    Tel. 697993851

  3. HubertMonika na 1 lipca 2016 @ 15:10

    Witam,
    razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą. Jesteśmy dostępni do końca sierpnia. Prosimy o kontakt: e-mail: monika_ponichtera@wp.pl lub tel: 791583279.

  4. maniulek997 na 4 lipca 2016 @ 20:47

    Witam. Jestem zainteresowany powyższą ofertą. Jestem dostępny od zaraz na czas nieokreślony.
    Kontakt tel: +48506524787