1886/mc brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 marca 2018 00:45

Możliwość pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na produkcji przy montażu manualnym zabawek z tworzyw sztucznych. Ogłoszenie z Düsseldorfu od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek z tworzyw sztucznych

Liczba miejsc: 4

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1886 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej zabawki z tworzyw sztucznych na stanowisku montera
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się ręcznym składaniem zabawek z zachowaniem jak najwyższej jakości
  • do zadań należeć będzie również pakowanie i obsługa elektronarzędzi
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowniem

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • uczciwość, pracowitość, odpowiedzialność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • duże zaangażowanie
  • sumienność
  • zdolności manualne, skrupulatność, dokładność

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro, pracodawca zapewnia pokrycie połowy kosztów
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:

Prosimy zainteresowanych o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-zabawek/03/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-zabawek-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 3265a959ef63dece

ilość wszystkich wyświetleń: 849, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji zabawek Düsseldorf”

  1. Klaudia321 na 3 marca 2018 @ 20:43

    Witam była bym zainteresowana pracą wraz z chłopakiem od zaraz.
    Proszę o kontakt
    697664458
    Jeśli dalej aktualne