12,49 €/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz pakowanie kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ulm
  • Opublikowany: 21 lipca 2019 00:34

Propozycja zatrudnienia od zaraz na stanowisku pakowacza kosmetyków samochodowych w fabryce z Ulm. Oferta aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Termin: od zaraz

Pensja: 12,49 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce z Ulm przy pakowaniu kosmetyków samochodowych
  • obowiązkiem będzie foliowanie, naklejanie etykiet, zdejmowanie produktu z taśmy, dbanie o wysoką jakość
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • samodyscyplina, zaangażowanie, staranność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • sumienność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • własne auto i prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • dodatek za dojazdy własnym autem w wysokości 100 euro miesięcznie na benzynę i 150 euro miesięcznie na pokrycie kosztów zamieszkania
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz na podstawie umowy 3 miesięcznej z opcją przedłużenia na stałe
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-samochodowych-ulm/

ID ogłoszenia: 5965d2e349002717