2250 - 2650 € brutto/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz produkcja kosmetyków w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2022 02:49

Fabryka z Hamburga potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2250 – 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • obsługa urządzeń;
  • zadaniem będzie dbanie o ciągłość produkcji;
  • pracownik będzie wykładał puste opakowania do napełnienia i zdejmował z linii produkt końcowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • sumienność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € za pokój albo 150 € za miejsce w pokoju wieloosobowym lub 450 € za pokój dla par;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • stałą pracę dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/h5/04/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 6286254220c9fc47