11,50 € brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy 2017 od zaraz przy pakowaniu czekoladek Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 28 września 2017 00:50

Oferujemy zatrudnienie 2017 w fabryce z Dortmundu dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladowych pralinek znanej marki.

Stanowisko: Pakowacz pralin

Termin: od zaraz

Miejscowość: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie przeprowadzanie kontroli jakości pralin i pakowanie ich
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej, w pozycji stojącej
  • konieczne jest delikatne wkładanie czekoladek do plastikowych wytłoczek

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaangażowanie, zorganizowanie, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • mile widziane osoby z doświadczeniem
  • możliwość przejścia płatnych (ok. 30 euro) badań w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 125 euro za miesiąc
  • przeszkolenie pracownicze
  • dodatki i premie
  • umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepiej wywiązujących się z powierzonych zadań
  • środki ochronne – jednorazowe rękawiczki, czepki, fartuszki

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysłania aplikacji na poniższy adres kontaktowy:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: pakowanie-pralin09/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-dortmund/

ID ogłoszenia: 97559cab120a89aa

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca Niemcy 2017 od zaraz przy pakowaniu czekoladek Dortmund”

  1. PAKOWANIE PRALIN PILNIE POSZUKUJE PRACY PRACOWALAM WIELOKROTNIE NA ZBIORACH OWOCOW W NIEMCZECH TEL 539350716

  2. pilnie poszukuje pracy jestem zainteresowana wasza oferta tel 539350716