12/h € +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu słodyczy 2020 Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2020 02:04

Oferta pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Ogłoszenie z Lipska aktualne od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od marca 2020

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne
  • osoba zatrudniona będzie kontrolowała jakość produktów, ważyła, umieszczała w opakowaniach zgodnie z projektem
  • obowiązkiem będzie również przepakowywanie zestawów do nowych opakowań

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • atutem będzie doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • przykładanie się
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pracę od marca 2020 na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc przy organizacji wyjazdy
  • bezpłatne przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem a pracą
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą proszone są o przesyłanie aplikacji z załączeniem CV na adres:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/03/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-przy-pakowaniu-promocyjnych-slodyczy-lipsk/

ID ogłoszenia: 3215e5a36e7460db