1750 euro brutto/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy przy pakowaniu bakalii od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 15 września 2017 05:07

Propozycja zatrudnienia w Dreźnie na stanowisku pakowacza dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu bakalii na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz

Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Miasto: Drezno, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • po odpowiednim szkoleniu obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych i kontrolowanie jakości
  • pakowanie produktu gotowego
  • odmierzanie składników i przygotowywanie mieszanek bakalii zgodnie z recepturą producenta

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie, koszt miesięczny to 250 euro
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • zatrudnienie do końca bieżącego roku
  • ubezpieczenie
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “Bakalie-Drezno 09/17” należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-do-zaraz-pakowanie-bakalii-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 84959baf833683d8