13,25€/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca Niemcy przy pakowaniu lodów od zaraz Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2020 02:09

Propozycja podjęcia tymczasowej pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem przy pakowaniu lodów. Oferta z Hamburga od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego dyspozycyjnych na najbliższe miesiące.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na pół roku

Wakaty: 4

Pensja: 13,25 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca manualna przy ręcznym pakowaniu lodów
  • zadania wykonywane będą w fabryce spożywczej w warunkach chłodniczych (pracodawca zapewnia odpowiedni uniform do pracy w niskich temperaturach)

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pracodawca zapewnia częściowy zwrot za przejazd do Niemiec (rozliczenie wyłącznie po okazaniu paragonów)
  • możliwość do pobierania zaliczek w wysokości 150 euro od pierwszego tygodnia
  • darmowe zakwaterowanie
  • w mieszkaniu dostęp do internetu po wi-fi
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na pół roku

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres poniższy:

  • arbeitbeiuns2020@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/04/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-hamburg/

ID ogłoszenia: 4035e9ee5c2c55be