od 155 NOK/h brutto

Bez znajomości języka praca Norwegia 2019 na magazynie z zabawkami od zaraz Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2019 19:39

Propozycja zatrudnienia 2019 na magazynie z zabawkami w Stavanger dla komisjonerów bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Zarobki: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie pracy w Norwegii: od zaraz

Obowiązki:

  • ogłoszenie dotyczy pracy jako pomocnik na magazynie z akcesoriami i zabawkami dziecięcymi
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień zgodnie z listą i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • zadania wykonywane są z użyciem komputera oraz wózka
  • inne zadania zlecane przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka motywacja do osiągania zamierzonych celów
  • dobra kondycja fizyczna
  • wytrzymałość, pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność
  • mobilność i możliwość przyjechania swoim samochodem będzie mile widziane
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie w pracę, terminowość
  • otwartość na nowe doświadczenia i rozwój

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę do podjęcia od zaraz
  • pracodawca oferuje płatne zakwaterowanie w cenie 4000 NOK od osoby za miesiąc
  • wysokie wynagrodzenie a także atrakcyjne premie i dodatki
  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • sprawdzonego pracodawcę
  • wypłacanie pensji terminowo, przelewem

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • soknadansatte@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 5045d4436879b729