od 199 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca Norwegia na produkcji czekolady od zaraz w Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 lipca 2022 01:44

Fabryka słodyczy z Oslo potrzebuje od zaraz Polaków do pracy w Norwegii. Zatrudnienie na produkcji czekolady bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 199 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji wyrobów czekoladowych;
  • wykonywanie prostych manualnych prac przy taśmie;
  • samodzielne obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • kontrolowanie jakości;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • pakowanie gotowych produktów oraz naklejanie etykiet itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • bezkonfliktowość;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • zaangażowane i solidne wypełnianie zadań;
  • uczynność;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • szkolenie pracownicze;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zakwaterowanie w cenie  4000 NOK na mc od osoby;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • stałą umowę dla najlepszych pracowników;
  • norweskie warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim można wysyłać na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/07/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/na-produkcji-czekolady-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-z-oslo/

ID ogłoszenia: 53762d18f2d54cbd