175 NOK/h

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz dla par na produkcji napojów Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 maja 2020 02:47

Zatrudnienie w fabryce z Lillehammer od zaraz dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii skierowane dla par na produkcji napojów. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer

Wynagrodzenie: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji napojów izotonicznych, na hali panuje temperatura pokojowa
  • pracownik ma zapewnioną odzież ochronną, środki osobiste oraz rzetelne szkolenie pracownicze
  • do zadań należeć będzie praca manualna przy taśmie, kontrola jakości, pakowanie produktów, pilnowanie ciągłości itp.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zgodnie z umową
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w dobrych warunkach – pary mają 2 osobowe pokoje z dostępem do wspólnej łazienki, kuchni i internetu po wifi
  • norweską umowę o pracę
  • pierwsza umowa będzie na okres próbny, dla tych, którzy się wykażą możliwe przedłużenie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższy formularz z oznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-lillehammer/

ID ogłoszenia: 5555eccf62bd7e24