148,60 NOK/h brutto

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz przy pakowaniu czekoladek Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 01:02

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w fabryce z Lillehammer przy pakowaniu czekoladek. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 148,60 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na przeprowadzaniu kontroli jakości – głównie wizualnej
  • ręczne, delikatne i umiejętne przekładanie czekoladek do plastikowych tacek i odkładanie ich na linię do maszynowego zapakowania
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • inne zadania zlecone przez kierownika zmiany

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie, sumienność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • zakwaterowanie w cenie 2500 do 3000 NOK miesięcznie
  • szkolenia
  • pierwszą umowę próbną na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • ubezpieczenie
  • premie za 100% frekwencji, punktualność

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o wysyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną, na adres:

  • soknadansatte@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-pakowanie-czekoladek-bez-jezyka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 8685d5c5f5536d10