173,20 NOK/h brutto

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz przy pakowaniu mrożonek 2019 Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Opublikowany: 26 września 2019 02:58

Poszukujemy od zaraz osobę na stanowisko pakowacza w fabryce ze Stavanger. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2019 dla chętnych bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów mrożonych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Pensja: 173,20 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna polegająca na pakowaniu dań mrożonych
  • pracownik będzie zajmował się dbaniem o wysoką jakość produkcji oraz wyrobów, pakowaniem, obsługiwaniem maszyn produkcyjnych itp.

Oczekiwania:

  • wysoka kondycja fizyczna
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • znajomość języka angielskiego i norweskiego będzie mile widziana
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę próbną
  • osobom najlepszym zostanie zaproponowana opcja podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • pomoc  zorganizowaniu zakwaterowania odpłatnego
  • uczciwe warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez poniższy formularz:
www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-mrozonek-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 2405d8bac7a65288