162,80 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz w Oslo na produkcji karmy

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 16 lipca 2015 04:11

Fabryka karmy oraz akcesoriów dla zwierząt zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka. Norwegia praca w Oslo dla Polaków od zaraz na produkcji. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy, najlepsi pracownicy będą mogli liczyć na stałą umowę.

Termin: od zaraz

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Oslo, Norwegia

Zarobki: 162,80 NOK brutto/h

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Skrupulatne odmierzanie składników zgodnie z recepturą zakładową. Pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie odpowiednich mas, obsługę maszyn do granulacji, kontrolę jakości, pakowanie oraz inne prace produkcyjne.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność sprawnego liczenia w pamięci, brak problemów z przeliczaniem jednostek miar i wag
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy w Norwegii
  • zdolność do pracy w zespole
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • niezawodność, zaangażowanie
  • bardzo dobra kondycja, możliwość przenoszenia worków o wadze do 30 kg

Oferta:

  • legalne zatrudnienie bezpośrednio z norweską firmą
  • początkowo umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • zapewnione ubranie służbowe
  • miejsce zamieszkania płatne miesięcznie 4500 NOK
  • pomoc w kwestiach organizacyjnych i formalnych na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego CV na poniżej podany adres:

  • norwayworker@europe.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: nw/024/15

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-karmy-dla-zwierzat-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 12355a6ffc3bfb31

ilość wszystkich wyświetleń: 1341, dzisiaj: 1