175 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca Norwegia w Bergen od zaraz na produkcji dań gotowych 2020

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 października 2020 02:00

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do legalnej pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla Polaków w fabryce z Bergen na produkcji dań gotowych. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pracownik produkcji spożywczej;
  • wspieranie zadań produkcyjnych, czyli samodzielne przygotowywanie składników, np. mycie i obieranie, a  także obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • pracowników będzie również pakował gotowe produkty, kontrolował ich jakość, ważył, foliował oraz etykietował.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • zaletą będzie doświadczenie albo wykształcenie gastronomiczne;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zarówno pracownika, jak i jego rodziny;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz rekrutacyjny: http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem posady: „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-w-bergen-2020/

ID ogłoszenia: 8755f9815312f8e7