128,60 SEK brutto/h

Bez znajomości języka praca Szwecja od zaraz na produkcji przynęt wędkarskich Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 28 września 2017 00:42

Atrakcyjna oferta pracy w Szwecji dla osób również bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce ze Sztokholmu do podjęcia od zaraz na produkcji przynęt wędkarskich przy ich montażu, lakierowaniu i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 128,60 SEK brutto na godzinę pracy

Miasto: Sztokholm, Szwecja

Zakres zadań:

  • praca w fabryce zajmującej się produkcją przynęt
  • obowiązkiem będzie montaż, lakierowanie, uzbrajanie w kotwiczki i haki, farbowanie, lakierowanie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości oraz wdrażanie ewentualnych poprawek

Wymagania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • zręczność
  • dostępność od zaraz
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • przykładanie się do zadań
  • dokładność

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na pół roku
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 35459cbd55ba33e1

ilość wszystkich wyświetleń: 1811, dzisiaj: 1