8,85 GBP/h

Bez znajomości języka praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu perfum Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 12 października 2017 03:28

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii na stanowisku pakowacza bez znajomości języka. Oferta tymczasowa z Londynu dla Polaków przy pakowaniu perfum na najbliższe 3 miesiące. Pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na 3 miesiące

Liczba wakatów: 3

Miasto: Londyn, Anglia

Stawka godzinowa: 8,85 GBP na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie rozpakowywanie paczek zbiorczych z kosmetykami, zrywanie etykiet oraz ponowne pakowanie i naklejanie kodów
  • pracownik będzie również zakładał alarmy przeciwkradzieżowe

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka sprawność fizyczna, zręczność
  • spostrzegawczość
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w Anglii od zaraz
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie w 2 pokojowych mieszkaniach, koszt za pokój to 80 GBP od osoby miesięcznie
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności związanych z podjęciem legalnej pracy w Anglii

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo, na adres:

  • ukemployment@europe.com z dopiskiem w tytule: „pakowanie perfum Londyn 10/2017”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-anglia-przy-pakowaniu-perfum-bez-jezyka-w-londynie-2017/

ID ogłoszenia: 60859dd00ebc7f8f