25 500 CZK brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Czechach od zaraz dla par na produkcji klimatyzacji samochodowych Liberec

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Liberec
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2021 00:27

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach dla par. Zatrudnienie w fabryce z Liberca bez znajomości języka na produkcji klimatyzacji samochodowych. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Liberec.

Wynagrodzenie: 25 500 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana jest przy linii;
  • pracownik będzie zajmował się prostym montażem klimatyzacji samochodowych na podstawie instrukcji;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • praca w systemie na 3 zmiany po 8 godzin od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • zmotywowanie oraz chęci do pracy.

Oferujemy:

  • szkolenie stanowiskowe;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bonus obecnościowy oraz dodatek do wyżywienie w firmowej stołówce;
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy albo zakwaterowanie;
  • opłacony już bilet miesięczny na komunikację miejską w Libercu;
  • możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu;
  • pracę w czystym i nowoczesnym zakładzie;
  • możliwość skorzystania ze strefy relaksu na produkcji;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • czeską umowę o pracę, a także ubezpieczenie zdrowotne;
  • pomoc koordynatorki.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod adresem e-mail:

aneta.kauf@manuvia.com lub pod numerem telefonu: 665 777 464

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/operator-produkcji-w-libercu-2/

ID ogłoszenia: 620611a7bc7de89e