3500-3700 PLN netto/mc

Bez znajomości języka praca w Czechach od zaraz produkcja lamp samochodowych, Mohelnice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mohelnice
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 11 listopada 2020 02:09

Zatrudnienie w Mohelnicach dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji lamp samochodowych z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: 3500 – 3700 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się składaniem części oświetlenia samochodowego – są to drobne elementy;
  • do obowiązków będzie należało także obsługiwanie prostych maszyn oraz narzędzi;
  • przeprowadzanie kontroli jakości wytwarzanych produktów.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia;
  • zaangażowane, sumienne i dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę w dwóch językach – polskim i czeskim;
  • zatrudnienie na 6 miesięcy z opcją przedłużenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + opcja wyrobienia nadgodzin;
  • darmowe zakwaterowanie albo dofinansowanie do własnego zakwaterowania;
  • osoby, które mieszkają blisko granicy, mogą skorzystać z zorganizowanego transportu z Kłodzka, Żelazna, Bystrzycy, Boboszowa albo Międzylesia;
  • zniżki na obiady w firmowej stołówce;
  • po przepracowaniu 6 miesięcy bonus 10 000 CZK;
  • 25 dni płatnego urlopu na rok;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 571 406 549

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/produkcja-oswietlenia-mohelnice-czechy-CID4-IDGXiBg.html

ID ogłoszenia: 7265faabf1851b29