do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Danii na magazynie w fabryce czekolady od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Holmegaard
  • Opublikowany: 24 marca 2016 04:03

Fabryka czekolady z Holmegaard oferuje zatrudnienie od zaraz dla magazynierów. Oferta pracy w Danii bez znajomości języka duńskiego dla Polaków na magazynie.

Stanowisko: Magazynier w fabryce czekolady

Lokalizacja: Holmegaard, Dania

Zarobki: stawka godzinowa do ustalenia

Obowiązki:

  • wszelkie prace magazynowe w fabryce czekolady
  • odpowiednie magazynowanie produktów
  • zbieranie zamówień
  • pakowanie
  • sporządzenie wysyłek towarów
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim przynajmniej w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • chęć podjęcia stałej pracy w Danii
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia atrakcyjnej pracy w Danii na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kwaterunek
  • wyżywienie w miejscu pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pomocą poczty elektronicznej, na adres:

  • izabela.ociepa@onet.pl

Prosimy załączyć w zgłoszeniu zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/magazynier-3171152.html

ID ogłoszenia: 32856f3555e88a49