124,60 DKK/h

Bez znajomości języka praca w Danii od zaraz przy produkcji dań gotowych Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2019 21:24

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Odense dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie aktualnej pracy w Danii na produkcji dań gotowych (mrożonych).

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Miejsce zatrudnienia: Odense, Dania

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 124,60 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce an produkcji spożywczej
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości, przygotowywanie składników, przetwarzanie termiczne, dbanie o porządek na stanowisku pracy, obsługa maszyn produkcyjnych oraz inne zadania zlecane na bieżąco
  • konieczność wykonywania zadań zgodnie z regulaminem!

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego, duńskiego lub niemieckiego
  • pracowitość, odpowiedzialność, sumienność
  • zdyscyplinowanie
  • pracowitość
  • punktualność
  • schludność
  • osoba musi przestrzegać zasad posiadania odpowiedniego ubioru oraz nie mieć długich i/lub sztucznych paznokci, włosów, rzęs, mocnego makijażu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • pełny etat
  • pracę na rok
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • ubezpieczenie
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • pakiet odzieży służbowej

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/43/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 3555d532f1e03f73

ilość wszystkich wyświetleń: 386, dzisiaj: 2