14,72 € brutto/h

Bez znajomości języka praca w Holandii magazyn spożywczy od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 maja 2023 00:50

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie w Waalwijk na magazynie spożywczym bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 14,72 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień z wykorzystaniem systemu voice speaker;
  • kompletowanie zamówień dla klientów i sklepów;
  • układanie towarów na palety na podstawie zamówień klientów;
  • pracownik będzie przygotowywał towary do odebrania przez klienta.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • doświadczenie na magazynie i przy zbieraniu zamówień;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki zmianowe 100%;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF – pokoje są maksymalnie dwuosobowe;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem albo samochodem;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online;
  • pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii.

Aplikacja:

CV w języku polskim lub angielskim można wysyłać na adres e-mail:

k.kasztankiewicz@covebo.pl albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-spozywczym-od-zaraz-waalwijk/

ID ogłoszenia: 4606467b7718e4ae