do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz Breda sortowanie owoców

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 października 2015 23:59

Oferta pracy w Holandii przy sortowaniu, pakowaniu owoców na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie bez znajomości języka w Bredzie dla Polaków do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Sortowacz owoców

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Breda

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie i pakowanie owoców.
  • Zadania będą wykonywane w pozycji stojącej – wymuszonej przy linii produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Holandii
  • odpowiedzialność
  • szybkość, zręczność
  • silne zmotywowanie
  • bardzo dobra kondycja
  • preferujemy zgłoszenia od kobiet
  • koniecznym warunkiem jest dobra znajomość języka angielskiego
  • brak problemów z wyrabianiem narzuconych norm godzinowych

Zapewniamy:

  • bardzo dobre stawki godzinowe
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • pomoc polskiego przedstawiciela na miejscu
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji
  • wsparcie w dopełnianiu formalności
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy na adres: beetsma.holandia@gmail.com z dopiskiem: „sortowanie”.

Niezbędne jest załączenie CV.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-na-produkcji-przy-sortowaniu-owocow-bez-jezyka-breda/

ID ogłoszenia: 226560e633cb444e

3 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz Breda sortowanie owoców”

  1. witam nazywam sie renata lepkowska poszukuje pracy od zaraz jestem pracowita i bystra i bardzo mi zalezy na pracy.Prosze o telefon 887201010.

  2. Witam z chęcią podejmę się pracy u Państwa. Obecnie jestem operatorem wózka widłowego z 4 letnim doświadczeniem. Posiadam aktualne badania psychotesty oraz uprawnienia do obsługi Wózków. Mialem doświadczenie z wózkiem wysokiego składu jak i wózkiem do lodowego oraz sprzętu AGD. Posiadam również udokumentowane doświadczenie w pracy na produkcji. Mam 23 Lata i jestem zmotywowany do pracy. Obecnie pracuje wiec czeka mnie miesięczny okres wypowiedzenia przed wyjazdem

  3. Joanna i Krzysztof na 8 października 2015 @ 11:06

    Jesteśmy zainteresowani praca która możemy zacząć od zaraz możemy zacząć pracę od zaraz możemy pracować po 12 godzin jesteśmy dyspozycyjni pracowici prosimy o kontakt+48501933587