10,61 - 10,93 € brutto/h

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz dla par magazyn kosmetyków Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 25 września 2021 00:44

Na magazynie kosmetyków potrzebne od zaraz pary do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka w Venray. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Venray.

Wynagrodzenie: 10,61 – 10,93 € brutto na godz. w zależności od przydzielonego magazynu dla osób powyżej 21 lat.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie z różnymi produktami, np. kosmetyki, odzież, chemia domowa, żywność itp.;
  • kompletowanie zamówień, a także ich pakowanie i etykietowanie;
  • opieczętowywanie produktów oraz przepakowywanie zwrot i przygotowywanie produktów do wysyłki;
  • wykonywanie prac magazynowych i logistycznych;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • elastyczność;
  • zmotywowanie oraz chęci do pracy zmianowej – przeważnie są to trzy zmiany;
  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • możliwość pracy w weekendy oraz w nadgodzinach.

Oferujemy:

  • dostęp do pakietu socjalnego;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • podnoszenie swoich kwalifikacji oraz zdobycie doświadczenia;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • podczas oddelegowania do innych prac stawka nie będzie niższa niż 9,82 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: https://tnsgroup.pl/praca-na-magazynie-w-venray/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-holandii-od-zaraz-magazyn-z-kosmetykami-odzieza-venray/

ID ogłoszenia: 815614df99c22415