12,16 € brutto/h

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz na magazynie kosmetyków Ede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ede
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 listopada 2022 00:02

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie w Ede bez znajomości języka na magazynie kosmetyków. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ede.

Wynagrodzenie: 12,16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kontrolowanie jakości oraz pakowanie kosmetyków i produktów chemicznych;
  • pracownik będzie sortował produkty oraz zbierał zamówienia;
  • zabezpieczanie, a także przygotowywanie towarów do wysłania;
  • układanie towarów na paletach;
  • pracownik będzie również dbał o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • bez języka niderlandzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • pracę bez doświadczenia;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • opiekę koordynatora przy załatwianiu formalności;
  • dojazd do pracy rowerem albo samochodem firmowym;
  • zakwaterowanie zgodne z SNF z dostępem do wi-fi;
  • ubezpieczenie;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • zorganizowanie transportu do Holandii.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +48 504 181 439

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-na-magazynie-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-ede/

ID ogłoszenia: 718636005bc1b2d4