9,51/h brutto

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz na produkcji pizzy Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfort
  • Opublikowany: 11 grudnia 2017 05:45

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Holandii na produkcji pizzy, ciastek, eklerków. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Amersfort dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Amersfort, Holandia

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 9,51 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dbanie o jakość oraz pakowanie wyrobów – pizzy, eklerów oraz ciastek

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawienie, optymizm
  • duża motywacja do osiągania wysokich wyników
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego
  • elastyczność
  • sumienność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • zapewniony zestaw na start, który zawiera pościel, słownik oraz kartę do telefonu
  • opcja korzystania ze świadczeń socjalnych
  • dla chętnych odpłatnie zorganizowane ubezpieczenie, zakwaterowanie oraz przejazdy
  • umowę minimum na 8 tygodni
  • satysfakcjonujące zarobki
  • prawo do urlopu

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-pizzy-amersfoort/

ID ogłoszenia: 1765a2db4107e198

ilość wszystkich wyświetleń: 1566, dzisiaj: 1