10,52/h brutto

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz na produkcji pizzy, ciastek Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Opublikowany: 26 grudnia 2018 02:18

Oferujemy zatrudnienie w Amersfoort dla osób bez znajomości języka na produkcji pizzy, ciastek i zapiekanek. Holandia praca dla Polaków z zapewnionym pełnym wsparciem koordynatorów.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Amersfoort, Holandia

Zarobki: 10,52 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zadania przy linii produkcyjnej, polegające na układaniu półproduktów na surowe spody pizzy, chleb
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości i pakowanie produktu gotowego

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodnej z warunkami holenderskimi
  • pensję co 4 tygodnie na konto
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • przejazdy na terenie Holandii
  • zakwaterowanie
  • pracodawca zapewnia pełne ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznych rezydentów
  • pracownik ma stały i prosty dostęp do paska wypłat, zestawienia godzin przepracowanych a także innych dokumentów za pośrednictwem profilu internetowego pracownika

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego dostępnego pod numerem:

  • +48 77 545 75 75

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1275&ref=

ID ogłoszenia: 5355c1c1048e8ac7

ilość wszystkich wyświetleń: 1461, dzisiaj: 1