12,75 EUR

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu słodyczy Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 maja 2019 03:09

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na stanowisku pakowacza. Oferta 2019 z Leerdam bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w zakładzie produkcyjnym.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Leerdam, Holandia

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 12,75 euro brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w zakładzie produkcyjnym polegająca na zawieszaniu na haki worków z orzechami oraz pakowaniu wyrobów
  • obowiązkiem będzie mieszanie czekolady i obsługa maszyn produkcyjnych
  • etykietowanie opakowań

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Holandii
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • atutem będzie prawo jazdy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • comiesięczne wypłaty przelewem na konto pracownicze
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF
  • łatwy dostęp do profilu pracownika gdzie można ściągać lub zmieniać dokumenty
  • opiekę koordynatora
  • dobrze wyposażona kontyna
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać poprzez poniższą stronę:

www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1264&ref=

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/przy-pakowaniu-slodyczy-od-zaraz-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-leerdam/

ID ogłoszenia: 8615cd1ee3d0828d