11,20 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca w Holandii przy pakowaniu ciastek od zaraz w Ochten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ochten
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 17 lipca 2017 01:07

Firma z Ochten potrzebuje pracowników od zaraz. Oferta pracy w Holandii 2017 przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Ochten, okolice Tiel, Utrecht/Holandia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 11,20 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją ciastek
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie wyrobów przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • preferowane osoby ze znajomością języka angielskiego
  • chęć i motywacja do pracy
  • zręczność i zdolności manualne
  • pracowitość i sumienność
  • dobra kondycja
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Holandii możliwe od zaraz
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zapewniony transport do pracy i z powrotem
  • miejsce do zamieszkania zapewnione przez pracodawcę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres e-mail:

j.spytek@pran.eu

Źródło: praca-holandia24.pl

ID ogłoszenia: 839596ab05b36c6d

4 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Holandii przy pakowaniu ciastek od zaraz w Ochten”

  1. kasssiaaa na 17 lipca 2017 @ 11:30

    Witam jestem zainteresowana prosze o +48 881 470 667

  2. Bruno Bols na 17 lipca 2017 @ 22:58

    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą, niestety mail podany w ogłoszeniu nie działa. Proszę się odezwać mateusz.stradomski@op.pl

  3. madzia167890 na 20 lipca 2017 @ 20:01

    Razem z narzeczonym jesteśmy zainteresowani. Proszę o kontakt
    madzia167890@interia.pl

  4. Wstawski1234 na 7 sierpnia 2017 @ 14:42

    Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt 510675423