10,04 € brutto/h

Bez znajomości języka praca w Holandii przy pakowaniu czekolady od zaraz Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Opublikowany: 30 października 2017 01:32

Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii przy pakowaniu czekolady w fabryce ze Zwolle. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Zwolle, Holandia

Termin zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,04 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • stanowisko produkcyjne w zakładzie zajmującym się wytwarzaniem wyrobów czekoladowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pakowaniem tabliczek oraz pralinek czekoladowych

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pilnego zatrudnienia w Holandii
  • wysoka motywacja do osiągania dobrych wyników
  • chęci
  • energiczność

Oferujemy:

  • na miejscu zapewnione zamieszkanie + dostęp do internetu
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • opcję podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • przeszkolenie pracownicze
  • opcja wykupienia tanich posiłków
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne zarobki wypłacane zawsze w ustalonym terminie
  • opcja pobrania zaliczki już po przepracowaniu tygodnia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem strony poniższej:

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pakowanie-czekolady

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-czekolady-od-zaraz-zwolle/

ID ogłoszenia: 53759f5a690adb9b