od 10 euro brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla grup pakowanie bakalii Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 01:55

Oferujemy zatrudnienie dla grup na produkcji przy pakowaniu bakalii w fabryce z Drezna. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz bakalii

Liczba stanowisk: 3

Lokalizacja: Drezno

Zarobki: przez pierwsze 3 miesiące stawka godzinowa będzie wynosiła 10 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • pakowanie bakalii – orzechów, suszonych a także kandyzowanych owoców
  • kontrola automatycznego procesu pakowania i obsługa maszyn produkcyjnych
  • paletowanie gotowych paczek
  • przygotowywanie mieszanek orzechów

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na zmiany a także w godzinach nadliczbowych
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • szczegółowość
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • gotowość do wykonywania pracy zgodnie z zasadami BHP
  • dynamiczność
  • szybkie przyswajanie wiedzy

Oferujemy:

  • osobom po pomyślnie przebytym okresie próbnym poniesienie stawki do 11,50 euro brutto na godzinę
  • pomoc w znalezieniu kwatery do wynajęcia
  • dobre warunki zatrudnienia
  • legalna umowa o pracę
  • tańsze wyżywienie na stołówce pracowniczej
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższym ogłoszeniem, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: Niemcy praca przy pakowaniu bakalii

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-grup-pakowanie-bakalii-bez-jezyka-drezno/

ID ogłoszenia: 46578e181e937e9