od 15,50 € brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par od zaraz produkcja foteli samochodowych Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ingolstadt
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 grudnia 2022 01:09

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech dla par. Zatrudnienie w fabryce z Ingolstadt bez znajomości języka przy produkcji foteli samochodowych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ingolstadt.

Wynagrodzenie: od `15,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca manualna wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • wykonywanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym;
  • montowanie foteli samochodowych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości przy taśmie;
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • chęć wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • dokładność;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat od zaraz;
  • darmowy parking firmowy;
  • darmowy kurs języka niemieckiego;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na osobę;
  • pracę również dla par.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, prosimy kierować na adres e-mail:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja foteli samochodowych, grudzień 2022/Ingolstadt

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-produkcja-foteli-samochodowych-od-zaraz-dla-par-w-ingolstadt/

ID ogłoszenia: 42163939a816f64a