2250 € brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par od zaraz produkcja zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 marca 2021 00:31

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji zabawek. Zatrudnienie 2021 w fabryce z Düsseldorf dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych;
  • ręczne montowanie części oraz kontrolowanie jakości;
  • pracownik będzie obsługiwał elektronarzędzia, a także narzędzia ręczne, samodzielnie odlewał i obrabiał elementy, a także pakował gotowe produkty i magazynował je.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane pary z własnym samochodem;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • uczciwe, rzetelne oraz solidne wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie po umowie próbnej;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie i możliwość skorzystania za świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 400 € na mc od pary;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bardzo dobre wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz rekrutacyjny na stronie:

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-zabawek-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 536604228b98dddb