13,50 € brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par pakowanie keczupów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2021 02:30

Zatrudnienie dla par w Dreźnie bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów. Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla pakowaczy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca na produkcji keczupów, sosów pomidorowych oraz koncentratów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pracownik będzie także wykładał puste opakowania na linię, obsługiwał urządzenia oraz dbał o ciągłość produkcyjną itp.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • rzetelność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • dostępność od zaraz;
  • brak nałogów;
  • punktualność;
  • solidne i sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zapoznanie z obowiązkami;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz emerytalne;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 400 € na mc;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. Należy również podać informację o dyspozycyjności, znajomości języka i doświadczeniu.

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem można wysyłać na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-keczupow-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 50611fb691d791f