9,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par pakowanie pralin Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 27 maja 2016 02:46

Producent czekolady z Düsseldorfu zatrudni od zaraz chętnych na stanowisko pakowacz pralinek przy linii produkcyjnej. Niemcy praca dla par bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • pracownik odpowiada za manualną pracę polegającą na układaniu pralin do pudełka
  • do zadań należeć będzie również wizualna kontrola jakości czekoladek
  • odstawianie tacek z pralinami na taśmę

Oczekiwania:

  • zręczność
  • ostrożność
  • zdolności manualne
  • zwracanie uwagi na szczegóły
  • atutem będzie doświadczenie
  • mile widziana znajomość normy ISO 22000 albo HACCP

Zapewniamy:

  • przeszkolenie z zasad BHP do pracy z żywnością
  • wysokie zarobki wypłacane na czas
  • odpowiednie środki ochronne
  • zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz aktualnym zdjęciem na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca przy pakowaniu pralin, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-pakowanie-pralin-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 56957434b8694b1d

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca w Niemczech dla par pakowanie pralin Düsseldorf”

  1. JolantaT. na 27 maja 2016 @ 18:26

    Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy
    posiadam książeczkę sanepidowską
    prawo jazdy
    gotowa zacząć pracę od zaraz. nr kom.+48 508 383 797 od 3 czerwca będę przebywała na terenie Niemiec, proszę o kontakt drogą e-mail ,który jest w wysłanym CV. Z poważaniem Jolanta

  2. renata1976 na 30 maja 2016 @ 20:30

    Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Muj nr tel +48 663 773 755.Z poważaniem Renata.