12,50-15,50/h brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji czekolad od zaraz 2018 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 30 marca 2018 20:11

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji czekolad z zakwaterowaniem. Propozycja zatrudnienia 2018 w fabryce z Hamburga bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 12,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się wspieraniem prac związanych z produkcją wyrobów spożywczych – czekolad
  • do zadań należeć będzie pakowanie, dbanie o ciągłość produkcji, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, dostarczanie surowców na produkcję i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • pracowitość, odpowiedzialność, samodzielność
  • staranność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę na podstawie umowy niemieckiej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • dla chętnych nauki możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zamieszkanie, cena to 150 euro od osoby lub 250 euro od pary

Aplikacja:
Wiadomość e-mail, zatytułowaną: „Produkcja czekolad, Hamburg 04/2018” należy przesłać z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-na-produkcji-czekolad-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-2018/

ID ogłoszenia: 3575abde7344fffd

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji czekolad od zaraz 2018 Hamburg”

  1. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz 48 500 505 604 pozdrawiam Antoni