2250 - 2650 € brutto/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji kosmetyków od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 lipca 2022 01:42

Fabryka z Hamburga potrzebuje od zaraz Polaków do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2250 – 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała;
  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie z BHP oraz stanowiskowe;
  • obsługa urządzeń produkcyjnych;
  • wykładanie pustych opakowań na linię produkcyjną;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • dbanie o wysoką jakość produkcji itp.

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • dokładne, sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w pracy i zgrany zespół współpracowników;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę;
  • stałą pracę dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • płatny urlop;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 400 € na mc od pary;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/h5/08/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-fabryka-z-hamburga/

ID ogłoszenia: 13962d5905d9f305